OFERTA – REPORTAŻ TAŃCA

Na wycenę reportażu wpływa rodzaj wydarzenia i jego lokalizacja, ilość godzin czy też liczba wymaganych zdjęć.  Zapraszam do kontaktu w celu omówienia wspomnianych detali i wypracowania oferty.

Przez reportaż rozumie się tworzenie dokumentacji fotograficznej z danego wydarzenia, uwzględniając wszystkie wymagania klienta. Dbając o jakość, wszystkie zdjęcia przechodzą przez proces edycji w programach graficznych. Pakiet zdjęć przekazywany jest na płycie DVD / Pendrive lub online. Zdjęcia przekazywane są w dwóch rozdzielczościach: internetowej (1200pix) i oryginalnej (druk, edycja), mogą zostać także przygotowane w formie albumu lub odbitek.

W temacie reportażu tańca zaufali mi: Biba Gdańsk (Festival Latino), Kizzmeeting Katowice (Festiwal Kizomba), Summer Salsa Trip Europa, We Love Summer Festiwal Krynica Morska, Salsation Polska, Pick&Roll Sopot, a także SoSalsa Gdańsk, Dance Atelier Barbara Materka Gdańsk, SalsaClub Gdańsk, Dance Fusion Gdańsk, Pachanguero Rybnik, La Clave Katowice, Salsa Elbląg i inni