OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Przedszkole czyli dzieci spontanicznie bawiące się w ich naturalnym środowisku, pełne radości, szczerze i żywiołowo wyrażające swoje emocje. Właśnie tak fotografuję dzieci, co warto zobaczyć w galerii zdjęć. Tworzę także reportaże podczas kolorowych bali, występów scenicznych, przeglądów artystycznych grup przedszkolnych.  Jako oficjalny fotograf tworzyłem reportaże podczas dziecięcych, krajowych jak i międzynarodowych festiwali teatralnych (np. Dziatwa Łódź, INNY Festiwal, Dziecięcy Festiwal Teatralny Przestrzeń Wyobraźni i inne), w których udział brały przedszkolaki z publicznych i prywatnych przedszkoli.

Wycena reportażu uzależniona jest od lokalizacji, rodzaju i złożoności wydarzenia, ilości godzin czy też ilości oczekiwanych zdjęć. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia wspomnianych detali i wypracowania oferty.

Przez reportaż rozumie się tworzenie dokumentacji fotograficznej z danego wydarzenia, uwzględniając wszystkie wymagania klienta. Dbając o jakość, wszystkie zdjęcia przechodzą przez proces edycji w programach graficznych. Pakiet zdjęć przekazywany jest na płycie DVD /  Pendrive lub online.  Zdjęcia przekazywane są w 2 rozdzielczościach: internetowej (1200pix) i oryginalnej (druk, edycja). Dostępne są również fotoalbumy, fotoksiązki i inne media – pełną ofertę znajdą Państwo wybierając z Menu zakładkę OFERTA – ALBUMY / MEDIA CYFROWE .