O SESJI ZDJĘCIOWEJ

Sesja fotograficzna to często pierwsza styczność z profesjonalną fotografią. Często decyzji o sesji zdjęciowej towarzyszy ekscytacja, ciekawość, ale i obawa o efekt końcowy. Wiele osób, z którymi rozmawiam o sesji ma obawy jak wypadnie na zdjęciach, porównując się do innych osób, zwłaszcza tych podglądanych w galerii portfolio i jest to zupełnie naturalne. Spoglądając na wybrane kadry w galerii obserwujemy jednak finalny efekt pracy, na którą składa się kilka czynników.  Przemyślany wcześniej rodzaj i charakter sesji, odpowiednio dobrane miejsce, oświetlenie, makijaż, jak również bardzo istotna – atmosfera sesji.

Świetne zdjęcia (np portretowe, modowe, rodzinne, brzuszkowe, spontaniczne zdjęcia radosnych dzieci, zdjęcia odważniejsze typu glamour, nagość zakryta czy też finalnie akt) możemy stworzyć w plenerze, w studio, w oświetlonych studyjnie dowolnie wybranych wnętrzach. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia. Podczas sesji wykorzystuję profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz studyjny. Posiadam mobilne lampy studyjne, mini studio można więc zbudować nawet w miejscu gdzie nie mamy dostępu do gniazdek.

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI
* Przed sesją proszę o kontakt. Swobodnie porozmawiamy o charakterze zdjęć, doborze miejsca, garderoby oraz ustalimy termin sesji.
• Sesja trwa zazwyczaj od godziny do kilku godzin. Powstaje w tym czasie najczęściej trzycyfrowa liczba zdjęć, z których wybieramy najlepszy zestaw.
• W cenie sesji zawarta jest podstawowa edycja wybranych zdjęć  (retusz skóry, korekta koloru, nasycenia, kontrastu zdjęcia, kadrowanie itp)
• Wybrane zdjęcia przekazywane są na nośniku DVD/Pendrive/Online, w małej i dużej rozdzielczości (internet, druk).