O MNIE

Jeśli znalazłeś/aś się tutaj, oznacza to, że interesuje Cię moja Fotografia: sposób w jaki patrzę i pokazuję ludzi, emocje, miejsca. Jestem człowiekiem, któremu udało się połączyć pracę z pasją. Absolwentem brytyjskiej uczelni fotograficznej (kwalifikacje BTEC Photography). Posługuję się językiem polskim i językiem angielskim. W pracy korzystam z profesjonalnej linii aparatów i obiektywów Nikon, co gwarantuje unikalne kadry oraz wysoką jakość zdjęć. Czując głód rozwoju regularnie uczestniczę w profesjonalnych szkoleniach (np Akademia Nikona Polska, Akademia Fotografii Ślubnej, warsztaty ślubne – Adam Trzcionka, Wedding Masterclass, SWPP Society of Wedding & Portrait Photographers Anglia itd), na których poszerzam swoją wiedzę i zdobywam kolejne doświadczenia. Od czasu do czasu sam też prowadzę warsztaty z wybranych dziedzin fotografii, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Główne gałęzie mojej fotografii: fotografia reklamowa / produktowa / wnętrz, sesje fotograficzne, spontaniczne przedszkole, reportaż eventowy. Od lat towarzyszę także nowożeńcom tworząc dla nich reportaż z jakże wyjątkowego dnia zawarcia związku małżeńskiego. Dokumentuję też poczynania aktorów, muzyków, tancerzy i innych artystów. Szanując rangę uroczystości jak i jej uczestników pojawiam się ubrany stosownie do wydarzenia. W mojej fotografii bardzo cenię sobie umiejętność widzenia i ukazania wyjątkowego momentu, który charakteryzują: dynamika, ruch, emocja, gra świateł i cieni.

Jako oficjalny fotograf mam/miałem okazję współtworzyć fotograficznie międzynarodowe festiwale teatralne (np. SzekspirOFF w Gdańsku, Festiwal Sztuki Teatralnej w Rybniku, Przestrzeń Wyobraźni), muzyczne (np. OFPA  – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku), eventy sportowe (np. Olimpiada EDF Polska, Mistrzostwa Świata Tchoukball), eventy taneczne (np. Biba Gdańsk, Kizmeeting Katowice, We Love Summer Krynica Morska, Salsation), eventy kabaretowe (Ryjek – Rybnicka Jesień Kabaretowa) i dziesiątki innych.

Moje zdjęcia powstają głównie w Polsce. Wiele pięknych ujęć powstało również np. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Italii, Portugalii, w Czechach czy na Węgrzech. Moje zdjęcia ukazują się na wystawach zarówno w kraju jak i za granicą (między innymi Emergence w Birmingham – Anglia, Fotokina Kolonia – Niemcy), zdobywają nagrody w lokalnych i międzynarodowych konkursach. Są też publikowane w magazynach, katalogach i innych mediach.

Zapraszam do najważniejszego miejsca w moim portfolio czyli do galerii zdjęć.

Sebastian Góra

CIEKAWE FAKTY Z ŻYCIA FOTOGRAFA

400+ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

100.000+ WYKONANYCH PORTRETÓW

SETKI GODZIN Z APARATEM WŚRÓD NATURY

600.000+ WYKONANYCH ZDJĘĆ

30+ ODWIEDZONYCH KRAJÓW

DZIESIĄTKI SPOTKAŃ PRZY KAWIE